Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz #56230144 #50069 üzenetére

    Én a Patton elérése után összeszedtem 235k free xp-t a napi duplázásokból, azt használtam most el a KV-4, ST-I kifejlesztésére, persze egyiket sem fullosra, csak a lövegre, toronyra, lánctalpra, maradt még némi az amerikai heavy ágra is. Eddig 1200 goldot költöttem free xp-re (promo kódból), de az is felesleges volt. Nálam a wot megáll 2000ft alatt havi szinten (sőt, lehet 1500-hoz közelít), mivel mindig csak akciósan veszek goldot és csak akciósan veszek prémiumot. A lényeg az egészben az, hogy nem attól lesz valaki jó játékos, ha váltogatja a free xp-t folyamatosan, ha random csatákban is lövi a gold ammo-t ész nélkül, vagy ott áll a garázsában minden prémium tank, de nem is attól, hogy 1500 az eff-je, mert attól még lehet 10-es tankkal 2000 átlag sebzése, vagy 9-es meddel 1000, de ilyen sebzésekkel nem lehet csatát befolyásolni, pedig az 1500-as eff-ből már az látszana, hogy ő bizony nagyon tud játszani, pedig dehogy tud, csak minden kör végén belegurul a cap körbe, hogy foglaljon pár pontnyit, vagy tol 2000 csatát 1-2-es tankkal, hogy legyen jó magas kill/battle mutatója, esetleg mindkettőt egyben. Itt a játékban nagyon sokan azért költenek, mert meg vannak győződve róla, hogy csak úgy lehet jó, ha randomban gold ammo-t lő, ha prémium tankkal megy és váltja az xp-t stb, pedig ez hülyeség, ami leginkább a külföldiekre jellemző, de akad hazánkban is pár nem követendő példa.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák