Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz Srodney #44350 üzenetére

    Tudomásom szerint a németek soha nem voltak "jó pajtiba" a szovjetekkel. A megnemtámadási szerződés pedig érdekszférák felosztásáról, illetve egymással szemben semlegességről szólt (ha netán háborúba keveredne az egyik fél egy harmadikkal). Nem fegyverkezési együttműködésről volt szó.

    Tényleg kíváncsi vagyok melyek ezek a "feltűnően hasonló típusok a két nemzet arzenáljában". Repülők terén nem vagyok otthon, inkább a páncélosoknál, nem igazán tudok olyan típusokról ahol annyira szembetűnő lenne a két fél "együttműködése". Ha netán mégis tévednék, örömmel tanulok valami újat.

    Visszatérve az előző poszthoz, amire reagáltam is, a KV avagy a T34 valóban meglepetésként érte a németeket 1941-ben mivel akkor találkozhattak velük először. Tehát nem tarthattak tőlük 1940-ben!

    "hétköznapi hősöknek mint neked..."
    Kedves vagy... ugyanakkor nem én kezdtem már tegnap a személyeskedést azzal, hogy fennen hangoztattam mennyire értek a témához, és én csak játszak nyugodtan a T10es mese tankjaimmal. Egy szakértőtől elvárnám a pontosságot.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák