Hirdetés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    CptMisi, Gyuri27: Rendben, köszi :) Hát a tank századot már próbáltam, de általában csak csehek közé rak be, azok meg dumálnak nekem, amiből semmit nem értek. :DD Ha találok is egy magyart, akkor meg rosszul osztja fel a csapatot, múltkor is anno még fullos KV-2-vel mentem magyar tsz-be, bejutottunk a csatába, nekünk volt 1 Tier 6-os ha jól emlékszem, az ellenfél meg fel volt szépen szerelkezve 6-7 db KV-3-mal, hát el is vesztettük. :( De a mostani a kemény. Új rekordot döntök KV-val (7 kill), kinyírnak, marad egy M6 és egy VK3601 egy KV-3 ellen. A VK lövedékei szépen pattannak le a nagy KV-3-ról, ki is lövi. Marad az M6. Na de az meg fappolt, vagy nem tudom mit csinált :D csak ott állt egy helyben. Az utsó enemy elfoglalja a bázist, és kilövi az afk-s M6-unkat. Reportoltam is a playert helytelen játékmód miatt, ő volt a legjobb közülünk (tankot nézve), az ellenben pedig 2 KV-3. Ja és ez egy 2x-es csata lett volna...

    Vereség
    Csata: Erlenberg 2012. április 19. 15:19:50
    Jármű: KV
    Szerzett tapasztalat: 720
    Szerzett kredit: 22 106
    Csatában elért Achievement: Top Gun
    Kilőve: KV, Hetzer, KV-3, T-28, T49, T14, Sturmpanzer I Bison

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák