Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz Eagle16 #4290 üzenetére

    Már írtam régebben is hogy neked nem a felső 3 tankot kell kilőnöd az ellennél...azokat kell amik veled szemben vannak, egy szinten.
    Nagy igazság csak egy baj van vele.
    Nem te választod meg, hogy ki jön szembe.
    Az esetek nagy százalékában ez úgy működik, hogy a gyökerek mennek valamerre te meg a játék második percében szembe találod magad az ellen top tankjával.
    Legalábbis nálam ez így van főleg a wipe óta.
    Eljutottam odáig, hogy a kezdés után fél perccel meg tudom tippelni, hogy nyerünk vagy vesztünk mikor látom merre indulnak meg a társaim.
    A bétában is voltak béna csapat összeállítások de ez most valahogy nálam hatványozottan jelentkezik.
    Azt vártam, hogy a tier szinten kívül nem fog változni semmi a bétához képest, erre mintha mindenki elfelejtette volna a pályákon megszokott stratégiát vagy akik bétában lenyomtak 1-2-3k csatát azok mind abbahagyták volna.
    A sok idióta kemperről nem beszélve amikor Leopard-al behúzódik a térkép leghátsó sarkába, vagy stock PzIII elfoglalja a top tank, TD pozíciókat mikor ő az utolsók között van.
    Komolyan mondom ha nem feccöltem volna elveimmel ellentétbe 5k-t a játékba már letöröltem volna a fenébe mert 10 csatából 8-ban szét vet az ideg a hüjjék miatt.
    Kíváncsi leszek mikor sikerül egy chatbant kapnom amennyit szidom a csapattársakat.

    vhw
    A hétvégén nyomhatunk platoont megvan a prémium.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák