Hirdetés

Aktív témák

  • Multikiller

    tag

    Én befejeztem mára! Egyre több hülye van ebben a játékban! Nem csak alsóbb osztályokban, T10-ben is akár! Tegnap Himmelsdorfban indult meg mindenki az emelkedőnek, pittyegek, hogy segítsenek, hülye gyerek beír, hogy morze és röhög! Ma meg top tank voltam a tigrisemmel Lakeville pályán, kértem az egyik arty-t, hogy segítsen a hágónál kilőni az észrevett ellent + vadul nyomkodtam a segítség gombot és pittyegtem a térképen, hogy hova. Gyakorlatilag egy m6, egy arty és én voltunk a szorosnál, egy tank bement magában a városba a többi marha meg középen megindult az ellenség táborába. :W Íram nekik, hogy menjenek mindkét oldalra semmi. Írtam, hogy ne legyenek lámák, kilövik az elsőt beragad a többi. Mi történt? Kilőtték mindent mi meg a végén hárman próbáltunk meg feltartani egy vagon KV-t és egyéb könnyű ellenfélnek nem nevezhető tankot. A végén kilőttek, de annyi tankot szedtünk ki kb. 2 perc alatt, hogy 3-an maradtak az ellenségtől. Ha lett volna még egy heavy tankunk simán nyerünk.
    Kiábrándító az emberi butaság. Ok, hogy csak játék, de ne 70-es IQ-val tolják már az emberek a multis játékokat, menjen az ilyen inkább aknakeresőzni! :)
    Bocs, a hosszúságért, de sokkot kaptam az elmúlt két nap meccsei miatt!

Aktív témák