Hirdetés

Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz -vitya- #40417 üzenetére

    Nem baj hogy te is valaszoltal, igy legalabb kepet kapunk arrol, hogy ki mit szeret es miert...
    Nekem :

    Nemet
    1.VK3601 - elegge lehet vele farmolni, es jo a pancelzata, persze tapasztalatlan jatekosok ellen valo csak, mert a jobbak azok tudjak hogy hol kell loni.A VK3001-et csereltem le erre a tankra, azt mar meguntam a gyenge pancelzat miatt, a gyorsasaga ellenere.
    2.Parduc - ezzel is tudok menni + kort, de a kicsi sebzes miatt nem igazan hozza a penzt,ugy atlag 3-5 kredit jon +ba 1-1 jobb csata utan.A gyorsulasaval nem vagyok elegedett, mondjuk aztan begyorsul.Neha pattog is, ha jo szogbe fordulok vele, de nem annyira jellemzo.A leghosszabb 75-os agyu viszont egyre jobban kezdi magat megkedveltetni :) Felaras akcio kereten belul vettem.
    3.Tigris - Szinten felaras, sikerult kigyujteni a jobb toronyra a TP-t, ra is tettem, az az 1450 EP jo sok, csak a rovid 88as agyuval meg nem lehet nagyon alkotni...ha meg a nagyok koze tesz be, hamar elfogy az az 1450 EP is.Egyelore tetszik, most a legjobb agyura gyujtok, ha az meglesz, remelem meg jobban fogom szeretni.Ha sikerul jol forgolodni vele, pattog.
    4.Ferdinand - ez az a jargany amivel a legtobbet jatszodtam, hol jol, hol rosszul.Kb 5 csatabol 1-ben tesz olyan ellenfel ellen es palyara ami megfelelo a szamara.Az agyuja az elso volt amit igazan megkedveltem amiota jatszom. (a masik kedveltebb a hosszu 88as volt a JP-n)
    5.VadaszTigris - az egyik vagyam volt, hogy ezt birtokoljam.Sikerult elerni rengeteg jatekkal es 9 honap alatt :) (premiumom mindent osszeszamolva kb 10 napot ha volt)
    Az agyuja szinten tetszik, mert nagyon pontos (asszem 73% vele, es csak ezert annyi,mert volt hogy az ellen messze allt egy domb vagy egyeb fedezek mogott es ugy tunt hogy ot lovom, pedig esetleg a falat, vagy magam elott a foldet). Lehet vele alkotni is, viszont jo tamogato csapat kell vele, mert keves palya kedvez neki, es mivel lomha meg nehezen fordul nehez felvenni a harcot ha korbevesznek, az eltalaban kilovessel vegzodik :)

    Amcsi :
    1.T82 - az en Csodafegyverem :) Kicsi, gyors, nagyon gyors agyut lehet ra feltenni, ami akar 6-7 tiert is sebezni tudja elmeletben.Ki is kell probaljam, mert ha jol emlekszem +28% kreditnovekedest tettek ra...hatha allandoan el tudok erni vele egy +10 kredites kort.
    2.Sherman E8 - a tegnap este vettem meg, lattam mar akcioban, MCRay hasznalta amikor szakaszban voltam vele, a gyorsasaga es a lovege gyorsasaga miatt gondolom tetszeni fog.

    Ruszki :
    1.T-34 - a gyors 57-es agyuval szepen el lehet huzni az ellen notajat, ha kedvezo helyre tesz be...maskepp sok eselyed nincs a gyenge pancel es keves elet miatt. Szoktam vele tavolrol is lovoldozni, meg kozelharcba is szoktam vinni neha.
    2.T/34-85 - ezt a tankot farmolasra hasznaltam, tulajdonkeppen nem is kedvelem annyira, mivel nem a leggyorsabb, de viszont a 100mm-es agyu karpotol, ha jo helyre sorsol a jatek.
    3.KV-13 - vegre megtalaltam a kedvenc tankom :) Mar sokat aradoztam rola, most nem teszem, jol lehet hasznalni a kissebb 85mm-el, most viszont a 122-es is egesz jol teljesit, tegnap pl KT-t lottem ki 15%-rol a tornyan keresztul oldalrol.Egesz jol hozza a penzt, ha picitt jobban teljesitek akkor 20 ezer, ha nagyon jol akkor akar 30 ezret is el lehet vele erni.
    4.T43 - semmi kulonlegesseget nem erzek ebben a tankban (igaz a legjobb motrot nem kutattam ki hozza, az a T44 motra), kb egy erosebb es picitt jobban pancelozott T-34/85-nek erzem.Ennyi.Ha jo kort mesz, akkor akar +10 ezer is benezhet, ha vesztest, akkor minusz 2-3 ezer.
    5.IS - Sztalin Jozsi - meg csak a 100mm-el hasznaltam, remelem a jobb toronnyal es 122-el jobban fogok teljesiteni.

Aktív témák