Hirdetés

Aktív témák

• vhw

addikt

válasz jahrn #3525 üzenetére

Mondtam, hogy kell bele a 100%-os legénység, nekem van benne egy töltés gyorsító is, plusz nem szabad lőni minden árnyékra, ilyen hogy kilátszik a tank tornyának a kupolája, vagy az elejéből 30 centi, ilyenekre nem szabad lőni. Ha szép teliben rajta a célkereszt, és rá is szűkült, akkor kell odaköszönni neki. :K

A 122-es ágyúk átlagos 175 milis penje pedig nem tud elkápráztatni mikor 9-10es tankok is vannak a csatában, és sokszor szemből kell velük harcolni. A 152es szemből sem pattan le soha, plusz ha épp oldalba, vagy netán hátba tudod őket kapni, akkor igen kínosan érezhetik magukat. Nem mondom, más stílusban kell vele játszani, mint a 122es sniper csúzlikkal, de én így is elég hatékony vagyok vele, A kb 130 csata alatt amit eddig mentem vele, kb 40-50-en volt fent a kisebb 122-es, mégis elég szép arányom van vele, ugyan a kill-ek nem jönnek vele annyira, mert lassan tölt. Olyan tipikus támogató tank ezzel a löveggel, mész a többiekkel, lősz, visszatolatsz mögéjük, betölt, újra kidugod az orrod. Gratisba pedig sokkal nagyobb eséllyel cseszek szét valamit az ellen tankjain; lánctalp, löveg, legénység... stb.

Véleményem szerint a JP sehol nincs ehhez képest, azzal is mentem 300 csatát. A páncélja semmivel sem jobb, a mozgékonyságát kb a hajadra kenheted, mert TD-ként nem lehet kihasználni. A rejtőzködési képessége ugye már közmondásos... Na és persze az auto aim "áldásos" tevékenyésge a lövegre nézve... :/

És nézz csak rá a két tank moduljainak a listájára, a SU-nak van két további löveg, egy motor, meg két rádió. Ehhez képest a JP kezd egy vacak ágyúval, és igen messze van még onnan a 10,5-ös...

Valaki említette itt, hogy premium tankkal akar majd loltrakikat gyilkolászni, na hát az nem azért van mert pénzt adott ezért a "programért", hanem a closed beta testerek kapnak ajándék premium tankot. (bár szerintem nem lesz olyan rózsás a helyzet :D hisz elég sok beta tester volt és van a játékban, szóval leginkább majd egymás életét fogják keseríteni premium tankos csatákkal... :U )

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák