Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    válasz Eagle16 #2810 üzenetére

    Nem terelek semmilyen témát sehova de ha azt nézed konkrétan mi mitől jó meg erős
    akkor nem hagyhatjuk figyelmen kívül a tényeket és amiről már agyon beszéltünk hogy mindegyiknek megvan az előnye és hátránya és a készítők is próbálták ellen súlyozni a tankok közötti különbséget a ferdi meg egy td semmi köze a tankokhoz mert rengeteg hátránya van hozzá képest.

    T54ről meg már írtam med lévén a másik medekhez képest közelharcban kell használni őket(mondjuk azért a párduc2 ágyúja elég ütős fegyver 0.28 Accuracy at 100 m ) és akkor nincs különbség a kettő között számtalanszor találkoztam már persely és párducokkal közelharcban és sajnos nem volt megic shield-em kettéhugyoztak mint egy hóembert hiába forgolodtam
    lepattanó meg akkor keletkezett náluk is ha a nagy forgolódásban rossz helyre lőttem és lecsúszott pl: a tornyuk frontjuk szélén.
    +én szerintem úgy vettem észre nekem nehezebb átütni a saját 54em ellen a frontot mint egy perselynek vagy párducnak

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák