Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz jozefgucci1 #26972 üzenetére

    Nem sirok miatta, csak elmondtam a velemenyem, jelenleg csak arnyeka onmaganak a Ferdi, a betahoz kepest.
    Az aljat nyugodtan atlovi a 160-170 penes agyu, ami meg nem is lenne akkora baj, egyutt tudnek elni vele. De hogy a felepitmeny tobbi reszet, ami 200asnak van csufolva eleg nagy %ban viszik at meg a Tigrisek is, de akar az amcsi 105os is. Igen mikor en talalkozom ferdivel nekem is vannak random pattanok meg a 120 T34 agyuval, de mikor engem lonek pillanatok alatt kicsipkeznek.
    Aki szereti a ferdit jatszon vele nyugodtan, lehet masnak elvezetes, de en szeretnem, ha egy olyan TD aminek vastag pancel adatai vannak, viszonylag lomha, es meg camoja sincs az allja a sarat kicsit jobban (mellesleg eleg nagy celpont).
    140 csata utan az utolso csepp az volt a poharban,mikor prohorovkan egymas mellett bujtunk az ut menten a bokrokban egy T28al, engem 2 lovesbol ronccsa lottek, o ~400 HPval tulelte a csatat vagy 3-4 killel. Akkor inkabb legyen egy lomhabb TD-m, de azon ne tudjanak menetbol atgyalogolni.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák