Hirdetés

Aktív témák

  • biggamer

    veterán

    Basszus ... ma hajnalban kibannoltak :((( , pedig nem is TK-ztam nem csaltam, lehet a csillagért a vason ???

    Vagy mert álcázva van ???
    Le van valahol ilyen írva, h nem lehet ILYENEKET használni ???

    Kiléptem, aztán nem bírtam visszalépni, azt írta ki h központilag nem engedélyezve ... vagy mit.

    De most már szerencsére müxik. :))

    Tegnap én is nyomultam a verdával / T34 - 76 /, de nagyon sok csatát vesztettünk ... akkora batárokkal össze rakott mint az állat.

    Pl. Ferdinánd, Király tigris meg KV-3 ... esélyem nincs a verdával ellenük. :O

    Ráadásul vannak új pályák, azt sem tudom merre kell menni, hová lehet bújni ... stb.

    Most akkor szedjem le a skint a tankról ???

    És ami dühít, tegnap volt egy pöcs aki 5-ünket kilőt, hiába kértem admint rá sem bactak, végig játszotta a csatát.

    Önjáró löveggel szedte szét a saját katonáit. :W :W :W

    Az összerakásról +annyit, h múltkor én is 3 fős csapatban voltam vhw-vel és bebacott a mélyvízbe a nagy vasak közé, szét kaptak mint floki a lábtörlőt, szóval így simán be lehet kerülni a sokkal erősebb ellenfelek közé is.

    Szerintem azt nézi, h a toborzónak milyen erős vasa van. :K

    [ Szerkesztve ]

    Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Aktív témák