Hirdetés

Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz stork13 #2270 üzenetére

    Az átütés nem csak azon múlik, hogy a gép adja/nem adja. Főleg azon hova lősz. Pont ezt játszották el párnapja, hogy megnézzék melyik tanknál hova kell lőni, modul sérülés előidézése végett.

    Viszont minden tankon van egy rész szemben, ahol ha meglövik át lehet ütni a páncélt szemből is. Még mikor Maus-zal rohangáltam, akkor vettem észre, hogy egy bizonyos helyen könnyebben sebződik. Majd megerősítést nyertem Kucsek-től.

    (#2271) BoogeyM@n.

    Én is majdnem a kezdetektől játszom. Ha veszed a fáradtságot és visszaolvasol, több olyan tanknál leírtam, amelyre a legtöbb ember azt írta veszteséges, tudni kell használni, és meg kell tanulni, melyik tankra hova kell lőni. Simán plusszos köröket mentem, képekkel illusztrálva. Akkor is leírtam ismerni kell saját tankunk gyengéit, és kihasználni az ellenfélét.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Aktív témák