Hirdetés

Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz KaLeun #17066 üzenetére

    Hehe, nekem is van dögivel.

    Hárman foglaljuk az ellenség bázisát, kb egyszerre kezdtük el az ellenséges csapattal, aki ugyancsak foglalja a miénket. Náluk is hárman foglalhatják, mert tök ugyanolyan mértékben emelkednek a csíkok, alig pár pont különbséggel (vagyis már látszik, hogy döntetlen). Erre az egyik töketlen csapattárs mit csinál? Meglát egy ellenfelet, aminek alig van hp-ja (az ki sem meri dugni az orrát valami szikla mögül), és elkezdi kergetni. Persze, hogy az ellenfél nyert, mert ugye a mi foglalásunk e miatt lelassult...

    Másik emlékezetes, amikor nálunk egy Matilda és egy Hummel marad, az ellenfélnél egy KV-3. Valamelyik városi pálya volt, így a Hummel nem sok vizet zavart (bár ügyes volt, mert így is volt 3 killje). A Matilda elbújik az ellenfél bázisán egy roncs mögé és foglal. Több roncs is volt ott, így nem tudott mögéjük lőni a KV3. KV3 feltűnik, de elég messze volt ahhoz, hogy ne érjen a Matildához, amíg 100 nem lesz a foglalás. Viszont a hülye Matilda mit csinál? Kibújik a fedezékből (kb 200 HP-val), és elkezd lövöldözni. Persze, hogy a KV3 kapásból kilövi...

    A legtöbb csata amúgy olyan volt, hogy vagy az ellenfél darált le minket pár percen belül úgy, hogy alig volt a csapatomnak 1-2 killje, vagy fordítva, de a fordított volt a nagyon ritka, inkább az előző volt a jellemző. Élvezetes csata, amikor néhány kill különbséggel nyer az egyik csapat, alig fordul elő.

    Én most nagyon szenvedek az IS-sel. Volt egy olyan csata is, ahol 15 lövésből csak 4(!) talált, pedig mindig pontosan céloztam (álltam), és mindig megvártam, hogy teljesen beszűküljön a célzókör. Szóval hihetetlen, de mintha nálam direkt bekapcsolták volna a cumifaktort.

    [ Szerkesztve ]

    ***

Aktív témák