Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz L-e-f-i-e #16870 üzenetére

    Hát...lehet csak én nem értem a mondatod második felét. Az IS támadó oldalon volt, én is, lövöldöztem is gazdagon.
    Megmondom mi volt, bár már akkor leírtam. Komarin északi oldalon vagyok, startnál zúzok ezerrel középre, tudom, hogy én lennék az első tank középen, ami nagy fegyvertény, top tier vagyok IS3-al. jobbomon egy KV zúz, gyorsulom le szépen, balról meg 35-45 fokban jön felém egy IS, nem tudok kitérni, megállni nem akarok, mert oda az előnyöm. Nézem ezt a barmot, csak belém jön. Előny bukta, ráfordítom a csövet, nem mozdul, továbbra se tudok továbbmenni, hát belelőttem egyet. Na mondom ez letudva, megyek támadó oldalra, ez a kör már úgyis el van b*szva, meg úgyis bekékültem, mert már korábbról voltak dolgaim. Beállok egy ház mögé, kilövök egy ízisermant, ez a buzi meg mögöttem áll. ugye is3 nem tudom helyben forogni, előbbre megyek hogy tolatni tudjak, de ez a buzi jön mögöttem. küzdöttem ott vele egy darabig, nem hagyta abba, kapott mégegyet, abba bele is pusztult. Nem érdekel, hogy buktunk egy t7es tankot, amúgy sem ért semmit, mert végig engem basztatott volna, ráadásul a félszigeten se volt vasunk, úgyhogy ennyi erővel égethettem volna magam fél perc után.
    Az meg hogy xp-t meg tp-t bukok lesz*rom. Igazából minden gőgösség nélkül mondhatom, h kvajó a statom is-3-al, úgyhogy belefér.

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Aktív témák