Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz diegho #16157 üzenetére

    A stat csak nagyon alap támpontot ad sajnos mert...
    A játék nem konstans damage-t ad hanem ugye +/-20%-al játszol és amikor sokszor megkapod a mínuszt akkor bacchatod a sebzésed.
    Példaként az utóbbi két hétben figyelem a 128-as sebzését és érdekes dolgokat látok.
    Van egy nap a héten amikor megkapom a max vagy ahhoz közeli értéket tehát egy nap minden találatom ami bemegy ad 500+ sebzést nemritkán a max 613-as értékkel megyek köröket.
    Van 2-3 nap amikor jószívűen beadja a minimumot folyamatosan 400- és én meg nem értettem régebben miért kell egy Tigrisbe 5 lövés mikor néha megvan kettőből is.
    A többi napon meg megkapom az átlagot akkor jön vegyesen és nagyon nem mind1, hogy 4 lövés kell a 2k-hoz vagy 7.
    A medálok a másik fele mert pl. orosz ágyúval igen nehéz a sniper-t összeszedni vagy egy lassú német ágyúval egy confederate-t.
    Talán még ingame az egyes tankokkal elért eredmények amik adhatnak támpontot de még akkor is ott van az adott játékos egyéni stílusa mert láttam már impozáns stat-al rendelkező embereket végig kempelni és a végén a lesebzett ellenfelek között tarolni majd büszkén bukni a kört egy Top Gun-al.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák