Hirdetés

Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz PaJa1 #1604 üzenetére

    Ezt most nem értem. :F
    T-34 Wikipédia:
    " * 1940-es modell (Német jelölés: T-34/76A) - Az L-11-es 76,2 mm-es löveggel gyártották, mely nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
    * 1941-es modell (Német jelölés: T-34/76B) - Az előzőnél sokkal jobb L-34-es 76,2 mm-es löveggel, nehezebb páncélzattal és öntöttvas toronnyal gyártották. Ára: 269 500 rubel.
    * 1942-es modell (Német jelölés: T-34/76C) - Több, kisebb jelentőségű változtatást vezettek be a könnyebb gyárthatóság és az alacsonyabb költségek érdekében. A vezető újfajta búvónyílást kapott, a lánctagok formáját módosították. Az alváz oldalsó páncélzatát 40 mm-ről 45 mm-re növelték. A gumihiány miatt új, teljes egészében acél futógörgőket alkalmaztak. A hiány enyhültével az első és az utolsó futógörgő ismét gumírozott lett. Ára: 193 000 rubel.
    * T–34-85 1943-as modell (Német jelölés: T-34/85) - 1944 február-márciusban gyártott kis sorozatú modell, a D-5T 85 mm-es löveggel és továbbfejlesztett, 3 személyes toronnyal.
    * T–34-85 1944-es modell (Német jelölés: T-34/85) - Az egyszerűbb ZiS S-53-as 85 mm-es löveggel gyártották......stb"

    A 704-esen én is gondolkozok, de az a baj vele, hogy mindenki azt akarja kilőni.
    Az ISU-hoz nekem még csak a 122 D-25-ös ágyú van, a 152-es a 4 lövés/ perc miatt lehet nem is lesz. ( Mire betölt az ágyú, már a hátam mögött van az ellenség) De a 122 BL-9-et még kipróbálom. Az ISU-val még én is küzdök, a SZU152-essel nagyon jókat lehetett jáccani, ezzel még keresem a helyem.

    A Hetzer-nek szerintem egy jó tulajdonsága azért van, eléggé oldalt van a löveg, ami a fedezék keresésénél előnyös lehet. Én szerettem vele küzdeni, annak ellenére, hogy a legrosszabb statom volt vele a TD-k között. (közben megnéztem a SZU76-al rosszabb volt :DDD )

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Aktív témák