Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Paul119 #16005 üzenetére

    Nem csak a pen érték számít, hanem a kaliber is. Fel nem tudom fogni, hogy miért kell az E-100 tulajoknak problémázni. E-100al odaállsz valaki elé és máris nem lő át, IS-7el odaállsz valaki elé és máris tuti átlő, mert a döntött páncélodat olyan szögben látja. Persze gyorsabb az IS-7, de nem annyival, hogy ebből óriási előnye származzon. Kisebb az all round páncélja, ezért az összes arty jóval nagyobbat sebez rá, van 60mm hátsó armorja, vagyis egy Tier4 tank simán átlövi és akár fel is gyújtja. IS-7 egyedül kb halott tank, csak akkor jó, ha vannak mellette, mert a hátulja totál védtelen, ezzel szemben az E-100 körben jól védett és nagy a sebzése is. Mégis mennyi a win ratiod E-100al, hogy azt mondod szar? Egyetlen talán OP orosz tank van az egész játékban, az az IS-4, de az E-75 szemből sokkal jobban védett. Múltkor IS-el lőttem át frontba egy IS-4et 300m-ről, utána engem lőtt át egy IS amikor IS-4el mentem szintén full frontba, az oké, hogy körbe is nagyon jól páncélozott, az E-75 meg nem, épp ezért kell az E-75el okosan menni és nem a puszta közepén, de az E-75nek is nagyobb a páncélzata hátul, mint az IS-7nek...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák