Hirdetés

Aktív témák

  • OgreImre

    senior tag

    A magas tier-es csaták mindig ilyen unalmasak?
    IS-el berakott E-100 és Maus csatába. 3-3 arty (GWtiger, Type-E) nincs scout, 2-2 med 1-1 TD, a többi heavy. Egy Tigerrel voltunk az utolsók a sorban. A térkép Fisherman Bay.
    A nagy heavyk bementek a városba másik oldalt meg kempelők a dombon. Én meg a Tiger a bázis előtt mint kicsik. Piros pöttyöt csak a városban lehetett látni. Egyszer egy Patton átrobogott, de a dombon kempelők szétkapták. Az artyk meg szépen lerágták a bandánkat a 3 artynak volt asszem 8 killje. Amikor már veszve volt a game egyedül megindultam középen a dombra a házak közé. Felértem, senkit nem láttam de én persze 3 sec alatt halott voltam valami láthatatlan TD és egy arty kiszedett. A csata 14 percig tartott, végtelen unalomban.
    Lehet nekünk kellett volna megindulni scoutolni? Akkor minek vannak a medek? Végig kempelték a dombon a meccset.

    "And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

Aktív témák