Hirdetés

Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz psycroptic #14938 üzenetére

    Igen, csak nem mindegy a célkör. Néha én is elsütök egy-egy lövést távolra a 152 mm-es csővel olyan alapon, hogy hátha betalál, de erre meg nem lehet egy valamire való támadást felépíteni, mert ilyen 300+ méteres távolságon a találati esély 50% alá csökken. Ha meg teszem azt van egy pontosabb csöved amivel kevesebbet sebzel (mondjuk a harmadát), de ugyan annyi idő alatt 4 lövést is leadsz amiből három be is talál, akkor ugyan akkora sebzést okoztál, de nem kellett kockára tenned azt az egyetlen lövést ami ekkorát tud sebezni, mert ha az mellé megy akkor garantált, hogy semmit nem sebzel és bizony a fél perces utántöltési idő alatt sok minden történhet. Face-to-face közelharcban is lehet probléma ebből.

    Ennek ellenére én is csípem a 152mm-es löveget, nekem is az van fent. De én alkalmazkodom ehhez a harcmodorhoz. Megyek a nagyobb tankok mögött és igyekszem közel kerülni. Ha pedig városi harc van akkor kegyetlen pusztítást visz véghez de ha a map egyetlen kisvárosát/faluját kell bevenni akkor is mindig arra megyek, mert ott lecsökkennek a lőtávolságok.

Aktív témák