Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Szűkös készlettel indít az iPad Pro OLED?

    ma Állítólag meggyűlt a Samsung baja az iPad képernyőkkel, az LG viszont a kívánt mennyiségben szállítja a paneleket.

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz Iron Funeral #13800 üzenetére

    Tudom hogyan értetted nyugi. Amúgy a löwe játékosok elég nagy százaléka még most is balfasz, de a type játékosokra kezd ez inkább áttevődni, mikor van mondjuk 2 type és én t44-el egy max tier8 csatában, az esetek túlnyomó többségében az egyik type, kb harmadában mindkettő bemegy a városba csatázni és nem jön velem az artykra, vagy megkerülni az ellent, pedig nagyon jó az a tank, 2 type és egy t44 pedig simán csatákat dönt el, ha jól használják őket, de jellemző, hogy ensk-en a városba mennek, sl-on szintén, himmelsdorfon be középre. Az E tankoknál nem tudom hogy van ez, mint írtam a napokban láttam egy E-100 scoutot ruinbergen a medek mögött menni, közben a csapatot ledarálták a városban én már rég kinyírtam az összes artyt, mire odaért az ellenfél bázisra. E-75 játékosok között is van pár érdekes, jött már mögöttem himmelsdorfon a hegyre E-75, pedig 6-an voltunk medek ott. E-50 viszont kérdéses, azt nehéz megítélni, hogy most jól vagy rosszul használják, mert sokkal inkább egy hibrid tank, mint med, teljesen vegyesen használható. De elmondható IS-4ről is, hogy egyre több érdekes játékos tolja vele, tegnap sand riveren volt a 2 top tankunk IS-4 egy szakaszban és beálltak C9-be abba kis beugróba a meccs végéig és onnan nézegettek ki néha. Aki rájuk ment arra lőttek, ketten kilőttek egy tankot és ennyit tettek. IS-7 szintén érdekes, nagyon sokan nem tudják, hogyan kell használni és elmennek vele olyan helyekre, ahol tuti meghalnak. Inkább az a baj, hogy sokan megveszik a prémium tankot és pakolják az xp-t goldért, hogy legyen gyorsan egy 9-10es tank 0 játéktudással és persze rájönnek, hogy hoppá ez nem is jó tank (nem a fenét nem) és már kezdik is a másik ágat, a végén ott van nekik 5-6db tier 9-10es tank és van velük 40% win rátájuk, minden harmadik meccsen lőnek ki valakit, ráadásul mások játékát is elcseszik, ha éppen top tankként semmit nem csinálnak egy csatában. Persze vannak átlagon aluli játékosok, de azért az 1 csata 1 kill átlagot szerintem minden top tankkal tartani lehet (kell).

Aktív témák