Hirdetés

Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz BoogeyM@n. #1281 üzenetére

    Megerősítem amit írsz.
    Nem egyszer volt, hogy mentem nagyokkal és érdekes módon mindig engem lő ki az arty nem a nagyvasra megy, hogy gyengítse.
    A sok balfék. :W
    A tegnapi nap megint rosszkedvében volt a szerver mert a legtöbb csatában sikerült a hülyéket kifogni.
    Már indulásnál úgy kezdi, hogy az IS4-el elémvág és ütközünk holott láthatta, hogy én is arra mennék mint ő viszont az IS gyorsabb mint a Tigris tehát simán fordulhat nagyobb íven.
    Aztán kiáll a nyílt terepre mint ha ő lenne Connor MacLeod a VK4502-vel és csodálkoznak, hogy szarrá lövik őket.
    A másik kedvencem meg mikor beállok valami fedezék mögé, jön az ifjú titán a T44-el és beesik elém, hogy takarja a célpontot.
    Ennél csak az volt a jobb amikor ugyan ezt egy Jagdpanther játszotta el, komolyan viszketett az ujjam, hogy segbelőjem őket
    A csúcs meg pár körben az volt amikor szépen feláll a védelem várjuk az ellent és amikor megérkezik nem értem a max zoomból, hogy miért csak én lövöm őket meg lőnek engem.
    Hát nem látott a sok barom arrébb valami piros pontocskát és megindult arrafelé.
    Az, hogy esetleg egy szárnyat védtelenül hagy az meg nem zavarja, meg mire oda ér ott már rég lezajlik minden.
    Egyszerűen nem értem hogyan tudtak egyáltalán olyan tankokig eljutni.

    Eagle16
    Namost akkor mikor mert olvastam itt már januárt meg nem arról van szó, hogy megmarad a pénz, arany, összes xp meg ami a depoban van teljes áron?
    Nem mindegy, hogyan gyűjtögessek mert lassan meglenne az xp-m a KT-re de pénzecskét még kéne gyűjtögetni ha nem adom el a Tigrist féláron meg úgy általában nem adom el mostanság emiatt a levetett járműveimet.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák