Hirdetés

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz Gyuri27 #12683 üzenetére

    De így már a játék elején borítékolhatod, hogy semmi esélyed.
    Én sokszor szeretek csak egyedül játszani, mert ha ki is lőnek rögtön ülhetek át másik tankba és farmolhatok. Vagy mert sokszor igen változó mivel van kedvem menni, van hogy besokalok a nagy tankokkal és átülök T3-4es kicsikbe, aztán hirtelen artyzni támad kedvem stb. Olyan embert meg nem igen tudok találni aki mindig idomul az én kedvemhez. És ez csak én vagyok, rengeteg más ember is csak magában játszik, most jó lesz ez nekünk h ahhoz h eredményes meccset játszhasson az ember alapkövetelmény lesz hogy másik 4 fővel bandázzon?
    És az még csak egy dolog h másik 4 fővel játszol, de mikor összeáll 5 vérprofi ezekben a platoonokban? Akik komolyan összejátszanak? 5fős med falkák már nem viccesek...
    Sz*r most hogy nincs a random csatákban csapaton belüli összejátszás? Hát majd az milyen lesz mikor az egyik olalon tudatosan lesz összjáték, nem csak a ritkán spontán kialakuló fajta, a másik oldalon meg 15 tök ismeretlen ember kerül egy csapatba.

    marked one: az ingame voice chat-re gondolsz? igen én régebben használtam haverokkal, amíg nem használtunk TS-t

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák