Hirdetés

Aktív témák

  • ktg3

    őstag

    válasz emre #11983 üzenetére

    nem is a 105-össel nyomom a JP-n sem a ferdin
    88-as sztem jobb
    kb ugyanaz a 2 löveg DPM értékre, de 88asnak kcisit nagyobb penje van és sokkal olcsóbb a lőszer hozzá

    most a ferdivel zúzok a 128asra, de ott a 88as már elég kemény, mmint az átlag mezőny jóval erősebb a ferdivel, de gondolom nem kell mondani
    és kva lassú tetű a JP-hez képest szal még az is nehezít
    az meg a másik, hogy ferdit is átlövik kb mindennel ami T8 vagy afeletti, néhány T7 is

    nekem is tetszenek az orosz TD-k hogy milyen gyorsak, jó kis ISU152 yammi

    tegnap összeszedtem 30K xp-t a ferdire de kín szenvedés, mert nem elég, hogy az a löveg elég kevés már oda és még lassú is de xp-t is durván keveset ad
    sztem a legtöbb amit kaptam vele prem nélkül az vmi 7xx lehetett, úgy h volt 21 sebző találatom...
    ha minden igaz ma/holnap már meglesz a 128as ágyú - kiv vagyok, hogy azzal mennyire lesz komoly ;]

    a nagy problémám most az h a szutyok Type 59-eseket kb alig tudom szemből meglőni a 203as pennel, nem értem h WTF
    volt egy mire leadtam kb 10 lövést 120m-ről szemtől szembe és 3 ha bement, pedig lőttem upper/lower hullt tornyot de mindenhonnan pattogott
    kicsit felb@szta az agyam, nem értem h a 120as armorról miért pattogok annyira
    mit kell lőni rajta szemből?

    korábban volt vita, hogy mennyit javult e75 a 6.7 óta
    akkor azt mondtam h JP-vel simán átlőttem
    érdekes hogy most ferdivel 40m-ről 3ból csak 1 ment be lower hullon

    amúgy ha jól emlékszem akkor mintha kicsit nagyobb szögben van most döntve a lower hull mint korábban, azért pattog jobban

Aktív témák