Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Gyuri27 #11790 üzenetére

    Lehet vele menni jó köröket, pár steel wall-t is begyűjtöttem vele, ami azért nem rossz ettől a tanktól.
    Ami gondot jelent, az pl. a Stug3, ált. ő lőtt ki engem, nem tudtam elég sebzést bevinni.
    Ez kompletten igaz a T1-re minden téren, a 76-os ágyú bár gyorsan tölt, de gyenge.

    T1-el inkább támogatni kell a nagyokat, akkor kijön a gyors ágyú előnye, lehet csipkedni vele a nagyokat. Ha AP nem üt át, akkor ott a HE.

    Am. csak miheztartás végett, amíg a T1-et kvázi ált. kilövi a Stug3 olyan 4 lövésből, addig egy KV a 122-es -ágyúval 1 lövésből kiszedi a Stugot. Ezt csak azért írtam, hogy érezhető legyen a kaliber probléma.

    Én szerettem a T1-el menni, első csatában pl. rögtön kilőttem vele egy KV-3 ágyúját, meg feltartottam még 4 tankot, pedig akkor még stock volt, semmi upgrade. Jah igen, a commandert küld föl 100%-ra, mert a magasabb szintű tankok érezhetően messzebb látnak el...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák