Hirdetés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    Ez a statisztikázás sztem úgy baromság ahogy van. Elsősorban azért vagyunk itt ebben a topicban, hogy megbeszéljük a játék kisebb-nagyobb hibáit, és eszmecserét folytassunk azokról. Viszont én a játékot élvezni szeretem, amikor azt csinálok amit akarok, oda megyek ahova akarok, nem szólhat senki, hogy véggyem meg, őjem meg ezt, satöbbi, merrt úgyis tudom hol a helyem, és kurvára nem érdekel, hoyg hányadik vagyok a global rating-en, egyedül az foglalkoztat, hogy amikor ezzel a játékkal játszok, akkor önfeledten szórakozok, kikapcsolok, és szimplán jól érzem magam. A többi meg nem érdekel. Nem vagyok önfejű játékos, mindíg segítek ha kell, vagy ha tudok, de szeretem a magánakciókat is, főleg mióta van KV-13-asom :C :C :DD :DD
    Ha vki azért van itt, mert élteti a versenyszellem, hogy hú, most aztán jobb kell lennie a statomnak x-y-nál, sztem az nagyon el van tévedve. Mert ez a játék nagyon a csapatjátékra alapoz, és amíg te vagy egyedül az értelemes vagy max 2-en, 3-an a 15-ből és a maradék 10-en valahány ember megcsak azért van ott, hogy elrontsa a statodat, akkor tök fölösleges itt statisztikáról vitatkozni. Javítani lehet pölö a túlélt meccsek arányán, vegyen minenki arty-t és búújon el a pálya végén. Mpondjuk igaz, hogy attól jobb játékos nem is lesz.

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Aktív témák