Hirdetés

Aktív témák

  • smisa

    őstag

    válasz L-e-f-i-e #10423 üzenetére

    Ok akkor kifejtem a saját tapasztalatom E100 sok Hp igaz nagy sebzés de ritkán lő ezzel szemben 3-4 KV sebzésben összeségében több sűrűben lő többen gyorsabban foglalnak és hamarabb felfedeznek. Vagy a másik felfogás leszedem a kicsiket így a mi nagyunknak csak 1-2 ellenséget kell csak figyelni és nem szedik szét a "kicsik" ja és ami nem elhanyagolható az artynak is több esélye van túl élni 1 ellenfelet mint 4-5-t.

    A bevitt sebzés többet számit mint hogy az hogy mire vitted be tapasztalatom szerint

    Ez nagyon tetszik: "Másik, az arty elsődleges célja kiiktatni az ellen artyját és csak utána tankokra vadászni, ez sem túl bonyolult logika, ha az ellennek nincs artyja a mi csapatunk bátrabban támad, és lehet vadászni utána kedvedre.." hogy is szedejm ki ha a drágalátos csapat nem spottol semmit :DDD ha meg spottolja akkor hidd el minden arty az ellenfél arty-t szedi ki elsőnek mivel az a legveszélyesebb rá

    Ha már artyról írok a másik amit szeretek és én is megteszem hiába ugat érte a sok hülye, az hogy jelzem mit látok úgyanis nagyon sokszor segít amikor egy bizonyos területen keresem az ellenfelet aki pont eltünt és nem veszem észre hogy becélozz egy másik tank melletem mondjuk.

    Diego:

    imádom hogy ha arty van mentse meg a világot.... de ha nem sikerül balfa... a másik T29 nek tapasztalt KV-s nem ugrik neki 1vs1ben mert elég hülye ha azt hiszi kicsinálja :W

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák