Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sith7

    nagyúr

    válasz emre #11706 üzenetére

    PL itt is le lettem núbozva hogy a második ammo rack találatom után már nem volt időm resetelni.

    Hát szégyeld magad ... :DDD :P
    Ne foglalkozz hülyékkel :N

    IS6 ... ja, ARL44, Type 58, Churchill 7 az nekem is stock legénység + szenvedés, ARL nem is annyira, de a Type 58 :(
    Azzal nagyon keservesen jön össze a napi muszáj XP mennyiség

    Japán ágtól kicsit tartok, csupa med tank, nekem meg egy sincs, mert nem igazán mennek ... na majd meglátjuk :))

  • emre

    veterán

    válasz emre #11706 üzenetére

    Jelentem sikerült
    A képet csak azért teszem be, mert egy darabig ez az utolsó T6-os csatám. :DDD :N

    A kínaiakkal nem volt nehéz, csak az 59-16-al. Az egy szemét tank, már el is adtam. Szoptam még az M6-al az ARL-el és a SU100-al, de csak mert elég gyakran T8-ba pakolt, és oda kicsit lassúak. meg sokat pattogtam. Az M6-ról sokkal szebb emlékeim voltak, lehet el is adom. Az orosz a német és az amcsi ágat pillanatok alatt meg lehetett csinálni, akár egy géppel is. A cromwel és a csító kellemes meglepetés volt szerintem megtartom. Az utóbbival 123 csata kellett a 100Kxp-hez (kicsit kapkodtam a végén) az angollal 90 körül. A VK3601-es nem említem külön szerintem az egy szemét op tank. Jelenleg 4 tankkal vagy 100 csata és 60% win felett ez az egyik. Sajnos mivel karácsonykor is 3 műszakban dolgoztam az akkori akciókat nem tudtam rendesen kihasználni, szóval normál xp szorzók mellett sem teljesen esélytelen a dolog. A japánt már így csináltam.

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Új hozzászólás Aktív témák