Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Geller72 #225117 üzenetére

    Ha aranyért lehetne venni T78-t, akkor most akcióban megvettem volna, de így kp-ra nekem magas az ára. Kéne pár tier6 prém tank, mert a dmaxot meg a t3485m-t unom, megvettem a cseh meg svéd hatost most az akcióban, ezek tetszenek is, de még 1-2 tank elférne melléjük.
    Amikor a tier8 játszhatatlan, mert zerg hordák nyomulnak folyamatosan, tülekedés az egyik oldalon, hogy majdnem felborult a pálya. Még kreditet se lehet normálisan farmolni. Ilyenkor a megfigyelésem az, hogy a tier6 jobban játszható, ott valahogy nem annyira szembetűnő ez a hordázás, mint tier8-ban. Érdekes módon a kreditet is jobban tudom farmolni, de ami fontosabb, hogy nem olyan csaták vannak, mint a tier8 prém tankokkal, amik teljesen gyötrelmesek.
    Mentem egyet a patriottal, pedig azzal úgy lehet sebezgetni. Volt 2,5e hárított sebzésem, de egyszerűen nem tudtam bevinni 1e-nél többet. Live Oak, a dombos rész, arty nem volt, de mégsem lehetett mit csinálni, egyszerűen mindig csak tornyokat láttam és ilyen nehéz lövésekből jött össze az 1e. A csapatom meg ütemesen pusztult, mert ők hp-ból játszottak, fedezék minek, amíg tart a hp, addig lőnek. Aztán körbevett az ellen. Gondolkodtam ezen a csata után. hogy a pélóba lehetett volna többet sebezni, de ötletem nincs. Arany lőszerrel se igazán, mert mindig csak tornyokra láttam rá. Ha a városba megyek, talán, de esélyesebb, hogy ott hamarabb széttépnek, mert ott nem igazán lehet tornyozni vele.
    Na ilyenkor már tudom, hogy tier8 csak szenvedés és elő a tier6 tankokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák