Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz notika77 #211146 üzenetére

    Tudom. :)
    Ezért írtam direkt úgy hogy "fix célpontra", mert ha fix a célpont akkor jobb esetben nem nézelődsz két lövés között. ;]

    Egyébként meg leopard1:
    moving: 0.12
    tank traverse: 0.12
    turret traverse: 0.07
    Ezt a hármat javítja a stabilizátor. Álló helyzetben az első kettő nem érdekes, így marad a toronyforgás 0.07-e ami meg egész jó paraméter alapból is. Venti, csoki, bia, pillanatképpel 0.06 és ezt javítaná a stabilizátor 0.04-re.
    A gyakorlatban az a 0.06 olyan jó hogy szerintem álló helyzetben ha idegbeteg módjára rángatod össze-vissza a tornyot akkor sem esik szét a célkereszt nagyon és amikor a célra állsz szinte azonnal be is leszel szűkülve teljesen.

    Daki videójában beszéltek a stabilizátorról. Rögtön az elején 38 mp-től van szó a leopardról: Setting up my meta tanks in equip 2.0
    Ebben a videóban minden meta cw tankot felszerelt Svitman segítségével. Még eléggé frissen készült az új felszerelések után így lehetnek benne rossz ajánlások. Például a leopard-ra ők IA-t (talán fejlesztett célzó magyarul) raktak és el is mondták miért. Erről a felszerelésről valahol olvastam valami olyasmit hogy nem úgy működik ahogy elsőre gondolták és a max célzókörből vesz el 5%-ot és mivel a max célzókörig sok tanknál szét sem esik a célkereszt így nem is ér semmit. Nem tudom hogy ez tényleg így van-e, nem néztem utána, de az biztos hogy kevés streamernél látom használni.
    Én amúgy stabilizátort használok a leopard-on, de én elég agresszív stílusban nyomom vele, lehet éppen ezért igen pocsék a győzelmi arányom ezzel a tankkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák