Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Megkaptam a Tog-ot és feldobtam rá a szupernehéz páncélt. Jött is a kv2 nagy arccal, belém vágott 373-t, de semmi modulsérülés meg legény sem dőlt ki. Utána kapott tőlem rendesen :D

    Mondjuk sokan nem tesznek rá páncélt, pedig nagyon kell szerintem, mert rengetegen lövik HE-vel, arty , kv2, de még kv85 is. illetve azt nem tudom, hogy mennyire tipikus a legénység sérülése páncél nélkül, de páncéllal eddig a parancsnok dőlt ki, más senki, szóval mondhatom, hogy nem probléma egyáltalán.

    Ez se lesz egy kedvenc tankom, annyira lassú, de az ágyúja a black prince to ágyú a oqf-17, ez nagyon durva tier6-ban. A kreditet is elég jól hozza (prém nélkül, kilőve, kb 1,3e sebzés mellett még vesztes csatában is 21e, az teljesen jó szerintem), csak ne lenne ennyire lassú. Az már valami, amikor a churchill elszáguld mellettem :D

    A másik amit utálok, hogy így is nehéz helyezkednem, erre a sötét csapattársaim állandóan lökdösődnek, beállnak úgy, hogy még véletlenül se férjek oda stb. Ha gyorsabb lenne a tank, akkor odébb állnék, de ezzel már jó előre el kell döntsem, hogy hova megyek, ha odamentek mások is, akkor meg elindul a lökdösődés.

Új hozzászólás Aktív témák