Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz sutyi^ #69025 üzenetére

    Ez mind szép és jó lenne, ha 30 egyenlő képességű játékos játszaná a játékot. De nem így van és nekem nagyobb szelet járt volna a tortából, de a kretén capperek leadtak két lövést az egész meccsen, majd begalogoltak azon a vörös szőnyegen, amit én gyakorlatilag egyedül terítettem le eléjük. Már bocs, de ez alsóhangon szánalmas dolog, főleg, mert a foglalással sem vitték előbbre a csapatot (így is, úgy is nyertünk volna), mégis úgy marad meg a kis csökött agyukban, hogy ők nyerték meg a meccset (ami igaz is), ez pedig elképesztően bosszant. Ilyen sehonnai fogalmatlanoknak ne az én káromra legyen sikerélménye ebben a játékban, mert nem érdemlik meg. Persze, nagyon szép, meg nagyon jó, amit csináltak a végeredmény szempontjából, épp csak ne a cap kör felé vezető szabad út látványától vaduljanak be, hanem előtte a 15 ellenfél vérszagától. De tudod mit? Azt gondolsz, amit akarsz, ingame nevedet tudom, úgyhogy ha közös meccsünk lesz, majd jobban sietek, hogy befejezzem a dolgom, mielőtt befoglalod a bázist. Na szevasz. :D

    Ui.: az tojik.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák