Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Ez a wn8 problémája. 4561 spot dmg és 0 sebzés mellett kaptam elég jól xp-t, de a wn8 nem tud mit kezdeni az ilyen csatákkal, adott rá 261-t, ami nonszensz. Mondjuk nem értem, hogy miért nem lehet a könnyű tankok esetében legalább a szerzett xp-t felül súlyozni a sebzéssel szemben? A szerzett xp indirekt módon utal ugyanis a spot teljesítményre.

    A amx látótávját skillel, binoval és ventivel bőven 500 m fölé lehet vinni és az azt jelenti, hogy a 445m távolság határnál már a jó kamo értékű tankokat is spotolja. Nekem még "csak" 497m a látótáv binoval, mert skill még nincs. Mégis, direkt figyeltem egy cometet és egy cromwell-t, mert azoknak jónak mondható a kamo értéke és mozgás közben a 445m jelző körvonalnál spotolódtak, talán pár m-el beljebb, szóval ennyi, ha nincs bokor, ami takarja őket akkor mexívták. Nagyobb látótávnál e25, scoutok is spotolódnak a 445m-en esetleg csak kevéssel alatta.

    A közel 66%-os álca is jól vizsgázott. Hatodik érzékem még éppen nincs meg, de nyílt terepen álltam, egy t28 320-330m távolságban. Nem mozdultam, nem lőttem és nem fordult rám, szerintem nem spotolt vagy iszonyatosan béna játékos, de nem spotolt szinte biztosan, mert senki nem lőtt rám.

    Lakeville
    AMX 13 75
    Szerzett tapasztalat:731 Szerzett kredit 27 109 (kárpótlás a baráti tűz által okozott sérülésekért: 37)
    Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"
    Bevétel: 27 072 WN8: 261 (14)

Új hozzászólás Aktív témák