Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz Viktoár #58997 üzenetére

    Tegyek fel két replayt, ahol halálra izgultam magam?
    Egy Sand River támadásnál az utolsó EGY másodpercben nyertük meg a meccset. Védekeztünk és már csak kettő tankunk volt, az ellenfél meg bent állt a foglalókörben (én már elhullottam addigra) vagy négy tankkal. A lényeg annyi, hogy a foglalás befejezése csak egyetlen másodperccel volt lemaradva az idő vége előtt, de köszönhetően egy korábban resetelő fos-nak, nyertünk. Hát, én rágtam a körmöm rendesen, azon az egy másodpercen.

    A másik meccsen - ugyanúgy Sand River támadás mód - mi támadtunk és Ke-Hoval mentem. Két vagy három artyn volt, de hót szarul játszottak, nem számíthattam rájuk, a top tier M6-unk, pedig afk volt. Nagyon közel volt a vége és meg kellett vernem egy KV1S-t. Ide-oda furikáztam, innen-onnan lövöldöztem, ki is gyújtottam, de eloltotta. Beálltam foglalni, erre próbálkozik meglőni, de nem tud az épületektől. Rám ront. Az arty közben a holdat lövik. Átjön az épületen, de kimozgok előle és mellélő, én sikeresen láncolom majd kb 20 másodperccel a vége előtt és valami 80 hp-val megvertem és megnyertük. Kicsit se izgultam :DDD

    Nem tudom ti mivel játszotok, nekem sokszor vannak izgalmas meccseim. Főleg FV304-gyel.

Új hozzászólás Aktív témák