Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz Enzolord #58992 üzenetére

    Az más kérdés hogy idióta volt team bár így is sokkal többet sebeztünk összességében.Ha közel egyforma lett volna a csapat hp-ja akkor simán nyertünk volna. Nem is érdekes a vereség nem azért írtam hanem hogy ilyen egyenlőtlen elosztások vannak. Igaza van az előttem szólónak is hogy vagy nagy szopás az egész vagy úgy megyünk át az ellenségen mint kés a vajon.

    Egyre ritkább az hogy 2-3 egyforma kvalitású tank marad a végére és lehet körmöt rágni hogy mi lesz a vége mert még akkor sem dőlt el.Azokat rendszerint végig is néztem ha kilőttek,de mégjobb volt mikor én is az utolsók között harcoltam.Olyankor megnőtt a pulzusszám hogy most merre hogyan? :DDD

    Ilyen mostanában nemigen van.

    Visszatérve a csatára,az elején jól álltunk mivel volt spot és támogást is kaptak a csapat felétől.Vezettünk is ,de sajnos sok kempelős volt és mikor elhullottak a spotterek akkor jött a cumi.Hozzáteszem az embereim is mintha vakok lettek volna mert nagyon nem oda lőttek ahova én céloztam,bár t8-ban elég gyatra sebzéseket produkál ez az arty.:D

    Bingisz,én mit csináljak az artyval? :D De mint írtam a +29% hp az baromi sok ezen a szinten,mint látható jóval többet sebeztünk és mégsem volt elég. Utólag lehet mondani hogy ezt kellett volna vagy azt,de a team másképpen gondolta.Előre mentem amennyire csak lehetett de akkor sem tudtam volna lőni az arty helyeket ezzel a kis ratyival mert kicsi a lőtáv.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák