Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz K6000 #49797 üzenetére

    Engem erdekelne ez a dolog.Mindkettobe jelentkeznek, mert turhetoen jatszom, de neha egyes helyzetekben tanacstalan vagyok, nem tudok donteni (jol).Hatha meg felszednek valamit :D

    olcsii engem hajott a vagy, hogy meglegyen az IS-6, mert ellenfelkent kerultem vele szembe, es mar akkor megtetszett :C
    En is kellett nyomassam, mert a kinai agon csak a T-34-1 volt meg - es enyhen szolva azzal nem tudok jol jatszani - de a kinai 5os T-34-en volt nemi TP es visszavettem, meg kihuztam vele a 6os 59-16 kinai felderitot, igy a 2 kinai tankkal mar elboldogultam a gyujtogetes soran, ugyanis bejott ez a felderitosdi.
    Ugyanis mivel a francia agat csak regebb huztam ki egy bizonyos szintig - 1 garazshely miatt - a francia 12t-vel nem volt semmi tapasztalatom.Szerencsere a parancsnokot meghagytam a barakkban, mert gondoltam ra hogy egyszer majd kelleni fog.Es mivel ez az egyetlen francia agam volt kihuzva, muszaj volt a 12t-vel nyomassam vegig a 100 ezer TP-t.Naszoval bejott a 12t-vel a felderitosdi (pedig nem sok tapasztalatom volt a felderito tankokkal), igy a kinai felderitovel is tudtam jo koroket menni.
    A japan agat is csak 5os szintig tudtam kihuzni SZTP-bol, ki kellett gyujtsem a TP-t a Chi-To-ra, de mivel erosen megtetszett, azzal sem volt gond kihuzni a 100 ezret.
    Tier 10 : tegnap engem is elkapott a gepszij, orommel mentem csatazni, ilyen napot sem sokat tudtam feljegyezni a wotos palyafutasom soran.En is az E-100/Maus parossal csataztam.Volt hogy eleg pofas sebest osszeszedtem (magamhoz kepest) az E-100-al, volt vagy ket 4500 feletti sebzeses korom is.
    Raadasul az egyik menetben 4 (kilottem) - utanna 3 tankkal csikicsukiztam, es 2 tuzer is ramfigyelt neha :DD
    Igaz volt 2 palya amin AFK voltam, mert fenn volt a magyar dumas mod, es attol kiakadt, amikor leszedtem, akkor beengedett Windstormra, Winter Ruinberg es meg 1 masik atdolgozott palyara.

    UI : 21 csatat mentem, 71% nyeressel, a WN8am 17xx lett, a WN7 es a tobbire nem emlekszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák