Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Angel1981 #49377 üzenetére

    Ugyanígy gondolom.
    Vicces, mert ahogy haladtam mindkét ágon, a Churchill 7-en kívül mindent megtartottam volna, pedig előzetesen nem is akartam egyiket sem, csak a Caernarvont meg a Cromwellt. De ugyanígy nagyon tetszett a Matilda, az első Churchill, a Crusader a Comet és most a Centurion is. A Conqueror meg maga a masszív pusztítás.
    Az is érdekes, hogy az eddigi klánjaimban mindenhol tisztelték és félték a brit tankokat, van valami misztikum körülöttük. Lehet azért mert néhány kivételtől eltekintve a legkevésbé játszott nemzet a Japán mellett, nagyon sokan csak ellenfélként tudnak viszonyulni hozzá, nem tudják hol vannak a modulok, mik a weakspotok, például a Centurion tornyot nevetségesen egyszerű belőni és mégsem az. A Black Prince volt erre a legjobb példa, papíron az egyik legrosszabb tanknak kéne lennie az ágon, hisz lassú, kicsi az átütése és elvileg páncélban sem jobb, mint az előd Churchill, mégis úgy meg lehetett vele etetni a butákat, hogy öröm volt nézni, ezzel volt egyedül 10K feletti bekapott sebzésem a 10-eseken meg a T95-ön kívül. Voltam már hacker is, amikor 560-at gurítottam az M103 seggébe az L1A1 HESH-ével, tehát egy ilyen koplett képzavar van nagyon sok játékos fejében a britek képességeit illetően.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák