Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz Chris0321 #48379 üzenetére

    Elsősorban nem azért raktam fel az automatát, hanem ugye a jelenléte önmagában csökkenti a motorlövéseknél a tűz valószínűségét, és ez jó taktikának tűnt, amióta fennvolt kb 10szer kezdett el égni a 80-100 csatából(motorlövés azért megvolt minden 3-4. csatában, de ez csak akkor gond, ha egy táras ellövi a lánctalpat, és muszáj visszarakni, és ezután még ellövik a motort, vagy a tracket és a motort egyszerre lövik el). a másik számomra szokatlan lépés magamtól, hogy ammorack elleni védelmet tettem fel(ahelyett hogy a rammolást segítettem volna), mert a torony alatt hajlamosak voltak belőni az ammorackjét még így is. először távcsövet raktam rá, de esélytelen e50-el spottolni, senki se próbálja meg, mert csak ráfázik, hiába 400m a látótávja. tehát a tank kvázi vak, viszont az ágyújával kiválóan lehet ütni, úgyhogy nincs is szükség a spotdmg-re. meg amúgy se érdemes klasszikus medként használni(bár nehéz megállni).

    Érdekes, azt kezdtem megfigyelni, hogy vannak tankok, aminek vannak tipikusan mumus ellenfél ágyúi. pl e50-el mindig mindenhonnan belőttem az obj704 frontját, arról hajlamos az ember tier10 ágyúval is pattanni. az e50et meg a lowe lőtte be bárhol bárhonnan. bár valószínűleg nem elég nagy a minta ahhoz, hogy ilyen hosszútávú következtetéseket levonjak, azért mindenesetre ha már feltűnt, valami lehet mögötte.

    Kakumix: battle tier:11

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák