Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    E50-M van most a top of the tree akcióban és azt ugyan nem fogom tudni elérni, mert Panther II-nél járok és kell még kb 20K XP az E-50-hez, de az E50-nél érdekelne, hogy ugye kell a lánc, hogy fel tudjak tenni a Panther II ágyúján kívül! Ha veszek rá felfüggesztés erősítést, akkor tehetek bármit, de ez ugye elvesz egy helyet a felszerelésektől. Javasolt felszerelések mik volnának alapból? Ami a hivatalos oldalon látható
    Venti+töltésgyorsító+vert.stab hármas elfogadható? Esetleg volna jobb kombináció? Ahogy néztem, sniper tanknak lehetne használni, mert nagyon jó a látótávja is alapból, ha ezt még skillekkel vagy akár csigaszemmel növelném, akkor távolról igen jól lehetne vele operálni - feltéve, ha az ágyúja németesen precíz!?

    Szal a kérdésem az volna, hogy az erősített felfüggesztés mellé milyen 2 felszerelést érdemes feltenni kezdetben, majd mikor már meg lesz a nagyobb lán és levehetem a felfüggesztést, akkor mit tegyek fel 3.-nak?
    (én noob ötletem a venti volna egyiknek és vagy vert stab vagy tölt.gyorsító 2.-nak ) :F

    Köszi a segítséget, infókat előre is. :R

    Sajnos az E-50M számomra esélytelen lesz, mert időm nincs annyi, hogy még az is meglegyen. :(

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák