Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz Motyi #25258 üzenetére

    "sokat nézem super unicum + játékosok stream adásait twitcTV-n (EJ, Qb, stb...) és furcsamód nem láttam még szopóágat náluk. A kedvencem EJ (EmbrionicJournal:2800+ WN6/72%+ WR), pl. Ő miért nincs soha szopóágon?"

    Mert forintban mérve 6 számjegyű összeget költöttek a játékra, az ilyen jó ügyfeleket meg kell tartani! :P

    Az írásod alapján arra célzol, hogy ők olyan "überbrutáljók"?
    Nos, én is néztem az említett adásokat, de pl. QB-től nem sikerült hanyatt esnem!
    Igen, egy meglehetősen jó játékos, és amúgy is egy szimpatikus srác, de bőven csinál hülyeségeket, és nem ritka, hogy már a 3-4. percben meghal, mégis megnyeri a játékot - A CSAPATA!

    Lehet valaki akármilyen jó, még egy hármas szakaszban sem tudna "csak úgy" 70-80%-os win rate et produkálni konstansan, mert egyszerűen képtelenség másik 12 játékos esetleges baromságát kompenzálni! Képtelenség, és kész!
    55-60% még elképzelhető (ha az 50-et vesszük alapnak), de több nem!

    Nekem az utolsó 100 játékomban 45% volt a win-rate-em, az azt megelőző 150 csatában meg 70%, mindezt úgy, hogy a statjaim (perf. win7, kill/battle, stb.) gyakorlatilag ugyanolyanok voltak!
    Matildával 1 hete 20 csatából 2 volt vereség, tegnap meg a 9. alkalommal tudtam csak letriplázni!
    Véletlen? Ugyan már! :(((

    Egyébként tárgytalan, van aki szerint létezik, van aki szerint nem, és egyik fél sem tudja meggyőzni a másikat! :)

Új hozzászólás Aktív témák