Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Bad Pritt #23970 üzenetére

    Amúgy ha lesz féláron majd valamikor, akkor veszek egy excelsior-t az angol legénységet húzni, biztos jó tank.

    Sikerült leküzdenem a Ram 2 WR-t 71%-ra, mert egyszerűen olyan kretén idióta bandákat kapok, hogy ha megfeszülök se lehet nyerni, bármit teszek, de mondjuk ez most minden tankommal így van. Érdekesek ezek a ciklusok, amire már mások is felfigyeltek, hogy egy ideig enged nyerni, sőt néha egészen jó csapatokat kap az ember sorozatban és utána meg borzalmas csapatok, nem lehet az ellenfelet sebezni, kilőni, ellenben azok hacsak rámnéznek már találnak, volt olyan csatám, hogy az ellenfél teljes sebességgel robogott és felém lőtt (én sem álltam) és kétszer is megsebzett, na jó fu wg. Egy véletlen számsorozatban ilyenek nincsenek, pontosabban néha előfordulhat, de nem rendszeresen, pont azért véletlen.

    Azért a csapatok minőségére jellemző, hogy pl su101-el 9 kill-t kellett csinálnom, hogy le tudjam duplázni, mert minden más csatát elbuktam addig és ez is nagyon bukónak nézett ki. Mondjuk legalább ez a csapat annyit felmutatott, hogy egylövéses ellenfeleket hagytak és top tier voltam, meg az ellenfél nagy része a vörös hadseregből való volt, máshogy nem is sikerült volna.

Új hozzászólás Aktív témák