Hirdetés

Hirdetés

  • Nem tetszik a szervergyártóknak a sok egyedi dizájn

    ph Eddig az Intel és az AMD meglehetősen finoman bánt a partnereivel, de most nem túl nagy az elégedettség a formálódó változásokkal.

  • 54000 tonna

    lo Olvasom félálomban a cikket a fukusimai atomerőműről a Portfólión. 54e tonna így hirtelen nem mondd semmit, kéne valami...

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz peterson79 #213763 üzenetére

    Valami nagyon mást olvastál, mint amit leírtam, így nyilván másra reagáltál(visszakérdezhetnék, hogy te miről beszélsz?!)
    Ismerem már magam annyira, hogy nem teszek egyértelmű kijelentést, hogy az ilyen jellegű "támadásoknak" ne legyen éle.
    1-1 csatában(nem a hosszútávó statisztikádban) laza összefüggés van aközött, hogy ki tett a legtöbbet a győzelemért(vagy vereség ellen), és ki kapta a legtöbb xp-t. Ez egy szubjektív dolog, mindenki másképp ítéli meg(hogy mennyit tett az egyén a győzelemért).
    És arról még nem is beszéltem, hogy a csata végi teljesítmény sokkal jobban számít, mint ha csinálsz aránylag sok dmg-et komoly ellenséges tankokban, vagy spottolatlanul tartasz egy egész oldalt rettegésben, de aránylag hamar meghalsz, mégis sokat tettél a győzelemért, mert addig a másik(erősebbik) flank haladhatott.
    Taktikai húzásokat nem díjaz az xp rendszer, erre akartam kilyukadni(és ez tény).

    Jadro kollegának igaza van, de én nem is kritizáltam Thrawn aktuális teljesítményét.
    Ennek fényében valóban indokolatlan, és nem aktuális a kommentem(mindazonáltal értelmetlennek se nevezném).

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák