Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Dobi 562 #205236 üzenetére

    Tegnap t-44-gyel mentem Malinovkán egy kört 3-3 artyval. Mentem fel a dombra, nagyjából egyedül, mert a heavyk vagy egy perc késéssel indultak el a kezdőkörből. Mondom felmegyek a malomig, hogy spottoljam a 3 artynak az ellent felfelé. Ez meg is történt, kb 5-6 ellenséges tankot spottoltam. Közben én 3 artylövést kaptam, dehát mindhárom rámlőtt plusz kaptam még lövést a felérő tankoktól is és visszafelé még egy artyt. Maradt 240hp-m. Szerinted a mi retardált artyjaink lőttek egyet is a dombra? Persze, hogy nem. Akkor mondom rohadjatok meg, visszamentem az erdőbe, és adódott a lehetőség egy tigerp kinyírása árán átmenni a másik oldalon a parton. Egy másik meddel kinyírtuk az artykat is, az ellen meg befoglalt és nyertek. De legalább lett ezer pár száz sebzésem. Persze a heavyket meg az erdőben kempelőket szinte sebzés nélkül mészárolták le. És ez annyira jellemző. Valahogy az az érzésem, hogy a saját artyk mindig akkor lámák, mint az állat. Az ellenfélnél meg sniper az összes. És akkor a stun miatt 10-15mp-ig használhatatlan a tank.

    De itt a végeredménye egy másik malinovkás csatának:

    Arty sem volt bakker. Semmi nem indokolta a bokorban rettegést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák