Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz peterson79 #197025 üzenetére

    Szerintem sokan ott is elrontják a setupot, hogy amikor a tank típust vált (jellemzően medből heavybe), akkor elfelejtik újraskillezni a legénységet. Vagy, mivel a magasabb tierre mennek, eleve heavy setupra állítani őket az elejétől, és inkább kicsit rosszabb konfiggal medezni az elején. Azokat még úgyis könnyebb átlépni.
    Nekem is voltak durva melléképzéseim, szerintem most is vannak olyanok, amik lehetnének jobbak is, de kb 3-4 éve egyszer átnéztem az összes tankomat, utánajártam a legénységi skilleknek, de úgy rendesen, olvastam pár tippek-trükkök cikket, és átvariáltam, amit kellett. Azóta pedig nyilván már alapból jobban oldom meg. Nem kellett hozzá sok, csak pár napnyi olvasgatás, utána meg egyik nap nem játszottam, csak rendbe tettem a garázsomat. Egyszer ki lehet bírni, és utána nincs vele gond. Jó, akinek már 130 tankja van a garázsban, annak nyilván több idő, és kredit/arany, de megéri rászánni az időt.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák