Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz e-newsee #187012 üzenetére

    és (#187009) Yofej75: igazatok van abban, hogy a csapatmunkán nem segítene, de én nem is amiatt vezetném be, hanem csupán amiatt, amit le is írtam, hogy az agyatlan Vér Istvánnak 1K csatával NE lehessen IS-7 vagy S.Conqueror vagy bármi más tier10 tankja! Mert hogy annyi esze nincs szegénykéknek, hogy egy tier2-3 tankkal elboldoguljanak, azt sem tudják, hogy merre van a tank eleje legtöbbször. A csapatmunka az már megint más, tisztában vagyok azzal, hogy a legritkábban lehet arra számítani, hogy egy uniqm vagy szuper uniqm játékos majd a segítségemre vagy segítségedre siet, hogy kisegítsen a bajban, mert a legtöbbször - tisztelet a kivételnek - ott hagynak ha forróvá válik a helyzet, csak azért, hogy hátrébb vonulva ki tudjon osztani még mondjuk 1K dmg-t. Ezen nagyjából tényleg csak a CW segít, más nem, de véleményem szerint már ettől élvezhetőbb lenne a játék - még a létszám csökkenéssel együtt is - és tudom sajnos, hogy ez egy PROFIT orientált cég terméke - élvezhetőbb lenne a játék. De a készítőknek ismét csak sajnos ez sosem lesz az érdeke és célja. :(

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák