Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz wwenigma #142002 üzenetére

    +(#142004) notika77

    1. Nem igazán értem mit nem fogtál fel abból amit először leírtam javasolnám olvasd el még egyszer kérlek de ha nem megy elnézem neked mert te még nem voltál a lilák helyében így csak a száraz prédikációt tudod nyomni ;)

    2. Nab*sszameg nem is tudtam hogy egy látnokkal van dolgom. Az még csak meg sem fordul a tomato fejecskédben hogy tán azért töltöm be rá mert csak úgy tudom átütni ? :DD -vicc. Ezt nagyon benézed komám ugyanis én nem szoktam szakaszozni 100%ban soloban tolom már amikor van kedvem és időm játszani. Tipikus tomato duma :DD

    3. Az igazi pró nagyon kevés ez így van ! Ezért is sokszor nem tudom hova tenni mikor itt magyar körökben a próval dobálóznak teljesen indokolatlanul. Semmi közöd hozzá de a beszélgetés kedvéért leírom hogy évi 1-2 alkalommal ülök le wotozni kb 1-4 hétre mikor hogy ... elsősorban időm és kedvem van.- Részemről ennyit az életbeli flusztrációkról .... A lowtier statpadderek eddig akiket láttam mind mind elbuktak tier X-ben illetve egy darab 3rd gunmarkjuk sincs ... Kezdj el jobban játszani - Jelentkezz egy erős klánba és szerezd meg a tankot addig kb 0 az amit írsz és sírsz. Ja igen ezt a dumát ismerem én csak azért vagyok Super Unicum mert vannak tomatok és nélkülük sehol sem lennék :DDD :DDD Édes istenem :C

    4. Közelről sem erről szól a téma. Újra megkérlek hogy olvasd el az első pontban leírtakat ! Majd erről beszélgetünk akkor amikor elértél legalább egy Lila !! EFF-WN7-WN8 szintet és lejátszottál 7-8k meccset majd akkor de csak akkor fogod tudni hogy miről is beszéltem.

    Képzeld el az első klánom tomato koromban a klánvezér és annak a felesége ugyan ezt a bullshit dumát nyomta le a torkunkon amit te írtál és képzeld el el is hittük neki. Sok időre rá viszont én egy kicsit elgondolkodtam ugyanis eddig 99%ban minden játékban a lehető legmagasabb színvonalon játszottam és nem tudtam össze rakni az általa mondottakat azzal amit látok. Elkezdtem egyre egyre magasabb célokat kitűzni , meccsről meccsre javítani a már elkövetett hibáimon és ennyi a történet. Az egész szösszenet amit levakartál kb kukába dobható kivétel ez a mondatod : Nagyon kevés pro van Ti tomatok csak annyit láttok hogy van egy lila és ő csak azért játszik mert dmg dmg dmg -> WN8888 holott közelről sem erről szól a téma csak számotokra fáj alapul venni egy statisztikát ugyanis a WN7 WN8 EFF pontosan arra találták ki hogy egy játékos teljesítményét meghatározzák. És ezek után rá van aggatva részetekről az összes lilára hogy STATPADDDDER , EPENIS HUSZÁR ! Tiszta röhej öregem. Első körben javaslom olvasd el a wn7,wn8,eff algoritmusát hogyan is számol pontosan ...

    Nem csak neked kellene megtanulnod játszani nekem is kell csak kettőnk között az a rohadtul nagy különbség hogy én teszek azért amikor játszom hogy jobb legyek te pedig csak fikázol mindenki mást aki jobb nálad. Ha már elértél volna egy szintre akkor még csak eszedbe sem jut ennyi sületlenséget legépelni. Azért látod így mert tomato vagy és fikázni kell azokat akik jobbak nálad. Amolyan önnyugtatás de a valóság nem az amit gondolsz.
    Örülök neki hogy a WGL-en és a CW mapot uraló stb... nagy klánok játékosainak szerinted magukba kellene nézni....
    Számomra hihetetlen hogy még mindig itt tartanak emberek ... Teljesen mindegy mit írok ameddig nem jutsz el egy bizonyos szintre addig nem is fogod megérteni. Úgy hogy nem is ragoznám tovább mert teljesen értelmetlen.Sőt tovább megyek elpocsékoltam jó pár percet ennek a sz*rnak a leírásával pedig totál semmi értelme nem volt ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák