Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz PR0JECTNR56 #14003 üzenetére

    így is sokba került, hisz vettem airbrush-t is hozzá(+11000), nem volt kompresszor, Vaterral felesbe vettünk egy barkácskompresszort (+15000 a feleár), kellett mindenféle festék is, összesen az is egy 7-9000Ft volt(azért mert a külső festék az Tamiya akril, 3*1500Ft+a többi olcsóbb olajdfesték)

    oké a kompresszor másra is jó, meg az airbrush is megmarad(airbrush nélkül a kamuflázs kb lehetetlen, és olyat akartam)

    de hogy pl még több kitből csináljak egy olyat ami kompromisszummentes, illetve akkor már fel lehet úgy javítani fanatikus módjára mint amit linkeltem (meg talán meg is haladná a képességeimet)

    meg lehet +5000 Ft-ért sárgarézből esztergált lövedékeket venni(de abból kettő kell, így +10000)

    a belső tér matricái postaköltséggel+ az lövedékek felmatricázása is +4000Ft (mondjuk ezeket majd megveszem mert sokat dob)

    szóval az már túlzás, így is impresszív darab, jól néz ki így is :K lehet elviszem makettversenyre is

    szóval százezret is el lehet rá költeni ha full-fullosra akarod, szerintem amit linkeltem, ő nem kötött semmilyen kompromisszumot+tehetsége is van, neki biztos sokba került, kár hogy nem fújt rá álcafestéket, meg 1-2 figura arca se túl jó(a tankhoz képest persze)

    de a tigris ilyen volt eredetileg is, nagyon drága, munkaigényes, nagy szakértelemmel elkészített, cserébe ütős

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák