Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz wwenigma #139014 üzenetére

    Jó lenne jó lenne....
    Úgy nem értem ezt a leszólást.
    Kérlek nézd meg a replayt (RU szerver) és aztán kérnék egy rövid leírást miként kellett volna játszanom hogy ne érjen one shot. Előre is köszi.
    Annyit tudtam még akkor is ha nincs még lámpám (első skill 82%) hogy spoton vagyok ill. hogy menni kell.

    HE ide vagy oda csak úgy volt hogy megszűnik vagy mérséklődik az arty nerf és kábítás bevezetésével.
    Viszont a troll gun-os HE is unfair ha már itt tartunk pl STA-2 1420 Hp -ból az O-I egy lövéssel 915 Hp-t lezabál.
    Vicc kategória.

    (#139016) Stanislav84

    Szép kör! :C

    (#139019) jr1994

    Köszönöm.
    Igen, ezért írtam így mert mindig azt olvastam hogy előbb át kell venni a jutalmat aztán lehet ismét "elindítani" a küldetést javításra.
    Egyelőre nem foglalkoztam vele mert még csak 2 küldetés csaj van meg, és egy Svéd Rádiós ill. a TD és Light küldik végétől még nagyon messze vagyok.
    Tank sincs kinézve hova ültetném őket ha lenne legalább még 1 fő.

    (#139031) jano_77

    Nem használók mod packot (xvm, tankikon és YasenKrasen stat) utóbbit innen szoktam leszedni.
    Patch váltáskor kb másnapra mindig elérhető az új verzió.

    Changelog:
    - Updated for 0.9.19.0
    - More icons added to library.
    - Basic backgrounds moved to separate wotmod package.
    - Corrections to color messages.
    - Color messages to wotmod packages.
    - Button code changed, new button images, new button macros.
    - New overhauled script by Krzysztof_Chodak:
    ----Show statistics on parameters panel.
    ----Show WN8 on PopUp's.
    ----Customizable battle result window title extension.
    ----Fast cache.
    -Configs adapted for new changes.

    Legfőbb vagy szembetűnőbb változás az eddigiekhez képest hogy nem kell a bal alsó sarokba kattintani az információs panelra hogy lásd a főbb napi statisztikádat amit el is rejthetsz ha nem szeretnéd látni.
    Jobb fent a Tank Paraméterek lista alá került a "mini stat". Kép

Új hozzászólás Aktív témák