Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz Eagle16 #13143 üzenetére

    Az kötőjel volt, nem mínuszjel :) Tehát tankok-TD-k kapják a bónuszt, az SPG-k nem, úgy értettem.

    pws: soha nem lépek ki csatából, amíg élek. Az xvm-et rég leszedtem, ne idegesítsen. Amúgy meg nem tudhatod soha. Ma egy kört mentem eddig, most kezdem csak a játékot majd. Ott a remek mm úgy osztotta a lapokat, hogy az ellenfélnél 14 T7-es jármű, meg egy T5 arty, nálunk 10 T7-es, 3 T6-os (köztük én a VK30.01H-val), két T5-ös (egyik arty).
    Az elején a túloldalon röhögtek, nálunk sírtak. A végén 15-10-re nyertünk, jó meccs volt, 1200+ sebzéssel, 3 killel zártam, 857 xp, első osztályú badge, 21.000+ kredit jött, találatot sem kaptam. (29 csatánál tartok, ismerkedünk még). Nem egy nagy szám, de ahhoz képest, hogy minek látszott elsőre, kifejezetten jó lett. És az az érzés, amikor a 3. lövéssel kiszedtem a KV-3-at, miközben kétségbeesetten keresi, honnan lövik....

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Új hozzászólás Aktív témák