Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    pont tegnap gondoltam rá, hogy csak utánanézek a csoportoknak, hogy megvolt-e a kiírás, erre itt egy friss vb-s topik :)

    ránézésre: (kb ez a papírforma, de meglepetések lehetnek még)
    A csoport: franciák remélem kiesnek, mert nem bírom őket... mexico-uruguay továbbjutásnak örülnék... (egyébként dél afrika sem esélytelen rendezőként)

    B csoport: argentína 99%-os továbbjutó... aztán mellé mondjuk nigéria... a görögök elég gyengék az eb-győzelmük óta...

    C csoport: angolok 99%-os továbbjutók... aztán mellettük usanka? esetleg szlovénia?

    D csoport: németország+ghána... így ránézésre...

    E csoport: hollandia+dánia

    F csoport: olaszország+paraguay

    G csoport: brazília+portugália... de akár a portugálok már itt kieshetnek...

    H csoport: spanyol+chile

    győzelemre esélyesek szerintem a következők (ugyanebben a sorrendben) argentína, spanyolország, brazília, anglia... +1 olaszország :) de meglepetések lehetnek... az biztos, hogy jó meccsek lesznek... sajnos 2006-ban voltak elég gyenge meccsek is (szerintem)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák