Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz kökény #7 üzenetére

    Elnézést, hosszú lett, sok offal.

    Nem várok én egy játéktól sem világmegváltást.
    Az már megvolt, amikor annak idején kialakultak a játék stílusok. :)
    Jelen esetben, ugye a Blizzard North, a Diablo 1-2-vel.

    Úgy rémlik írtam olyat a D3 topikban, hogy elzavarnám a fejlesztőket, hogy játsszanak a konkurens játékokkal. Lássák hogy áll jelenleg ez a stílus. Vagy építenek rá, vagy szembemennek vele. Ez igaz mindegyikre amúgy. Szóval én egyáltalán nem bánom, ha teljesen ismerős megoldást látok egy játékban, mert a másikban már volt olyan. Sőt, építsenek be mindent a játékukba, amit jónak látnak. De találjanak ki maguktól is dolgokat, legyenek kreatívak. A grafikától eltekintve is működjön a játék, kösse le az embert, legyen hangulata. Legyen miért farmolni.

    Egyetértek, párezer óra D3 után nekem is kellett váltás, ez volt a GD. Ami nálam logikusan adta magát a Titan Quest után, ami szerintem az egyetlen játék volt, ami jobb volt, mint a Diablo 2. :)
    Amúgy rövidebb-hosszabb ideig játszottam a Diablo 1-2-3, Hexplore, Dungeon Siege, Titan Quest, Sacred, Torchlight, Van Helsing, Victor Vran, Grim Dawn, és biztos hagytam ki valamit játékokkal. Szinte mindegyikben voltak számomra érdekes megoldások, és ha emellé maga a játék is tetszett, akkor nem kb.20-25 órát öltem bele :) az elmúlt évek során. Viszont valamiért ritkán jutottam el a játéksorozatok 2-ik részéig. :) Lehet az is az oka volt, hogy már a piacon volt a folytatás, amikor az első részt nyüstöltem, és utána másra vágytam, és már nem tértem vissza az adott játék világába.

    (#10) kökény: Na igen. Szerintem jövőre valamikor lesz belőle játék. Sokmindent akarnak, ami jó. Ambiciózusak. De ez időbe telik. Az év vége felé biztosan megveszem, ezzel is támogatva őket. De szerintem ehhez már egy proci-alaplap-memóriacserét kell majd eszközölnöm.

    Ami a Grim Dawnt illeti, jelenleg 842 órát öltem bele. Szólóban, még nem multiztam. Nincs még meg a 100-as karimhoz se minden, sőt komoly szettbónuszoktól elesek, és vannak olyan monsterek, akik lecsapnak, mint a taxiórát Ultimate fokozaton. De még így is lehet boldogulni, ez tetszik benne.
    Ha gondolod bepróbálkozhatunk ketten, hogy milyen. Van alacsony és magas szintű karim is. Trade is van a játékban, át lehet adni a másiknak cuccot. Nincs időlimit és party megkötés, mint a Diablo 3-ban.
    Továbbra is úgy gondolom, hogy a stílusában egy nagyon jó játék, minőségi darab. Párszáz órát te is bele tudnál ölni, amíg kijön a Wolcen. :) Ha már megvetted, ne add fel. Nekem megvan az alap+AoM kieg, és a Crucible is. Lehet azért érzed nehéznek, mert a Diablo 3 elkényelmesíti az embert. :) Hamar összeszeded az endgame cuccot, utána már csak azt tökéletesíted + a Paragont gyújtöd. Illetve upgrade után próbálsz magasabb GR-t menni, és ennyi.
    Amúgy örülök, hogy rátaláltál a Wolcenre, és tetszik. Jó dolog, hogy nem hagyod itt a stílust beleunva a D3-ba... ismerek olyat aki így tett. Csak a D, aztán egy ideje már rá se bír nézni ezekre a játékokra.

    (#12) DeckardCain: GD +1 :)

    Ja, még annyi, hogy 5 hét múlva Kickstarterre kerül a The Last Epoch. Szerintem ennek is összejön a pénz amennyit akarnak. Az eddigiekből kiindulva, ez vagy 3 év múlva lesz majd kész, talán addig a Blizz kijön az új Diabloval, azzal kell majd konkurálnia.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák