Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsabee

    csendes tag

    Lenne egy kérdésem,mert elég láma vagyok a témában.
    Remélem nem fogtok megkövezni,de nem tudok visszaolvasni 5000 hozzászólást,úgyh ha már volt ilyen kérdés akkor sorry.

    2 gép megy a netre: 1 asztali kábelen csatlkozik a routerhez (D-Link 524) és egy notebook ami wirlessen keresztül.
    A gondom,ha wirlessen keresztül netezem akkor folyamatosan szakad a netem.Kiszámíthatatlanul van,hogy megy 2 órát és semmi,de van hogy 15-20 percenként.Ezek a szakadások csak egy pillanatra történnek és azonnal megy tovább.A jelerősség folyamatosan kiváló (3m-re ülök tőle) és a gép sem jelez,hogy újracsatlakozott,tehát a routerrel folyamatosan kapcsolatban van csak a netet veszti el.
    Ha csak böngésznék szinte észre sem venném de sokat pókerezem online és ott azonnal észreveszem,mert szükség van az állandó kapcsolatra.Baromi bosszantó és fogalmam sincs mi okozhatja még az is lehet,hogy a routeremmel van gond,de nem akarom addig visszavinni amíg nem szürök ki más problémát.
    Ha kábellel kötöm össze a notit is akkor szintén nincs gond csak ez a wirless cucc a gáz.

    Elvileg a wlan kártyával nem lehet gond mert máshol ezt nem vettem észre.

    Ha egyszerre megy a két gép akkor is csak a notinál szakad meg a kapcsolat.

    Be van állitva wpa psk háló kulcs,csatornát is váltottam hátha bezavar valami, valamint maxra van állitva az idő ,hogy új IP-t osszon ki a srác.


    Várnám az ötleteket és lehetőleg érthetően írjatok mert ez a max amit értek hozzá :)

    Előre is thx!

Új hozzászólás Aktív témák